8 ورزش مناسب کودکانی که عاشق بازی کامپیوتری اند

8 ورزش مناسب کودکانی که عاشق بازی کامپیوتری اند

 • 8 ورزش مناسب کودکانی که عاشق بازی کامپیوتری اند

  من فکر می کنم شما با من موافق هستید، وقتی می گویم فناوری امروز برای بچه ها از کنترل خارج است ، ما بچه ها را در همه جا می بینیم که به یک صفحه نمایش ( موبایل – تبلت – پلی استیشن )چسبانده شده اند و برای والدین، جدا کردن آنها سخت است .

  هیچ چیز سریعتر از اجازه دادن به بچه ها برای استفاده از فن آوری، صلح و آرامش به ارمغان نمی آورد اما معایب تکنولوژی بسیار زیاد است. کنترل چاقی کودکان، دیابت، ADHD و غیره از دست والدین خارج شده است راه حل به نظر می رسد واضح است ما باید بچه هایمان را از صفحه نمایش دور کنیم،تا فعالیت بدنی داشته باشند.

  ورزش کودکان بی تحرک

  ورزش مناسب برای کودکانی که مدام پای صفحه نمایش نشسته اند

  در این بخش ما بهترین ورزش برای بچه ها را بررسی خواهیم کرد مهمتر از همه، ما به دنبال آنهایی که در واقع دوست دارند و میخواهند دوباره و دوباره کاری را انجام دهند، میگردیم ، چالش هایی که زمانی میخواهید بچه ها ورزش انجام دهند، با آنها مواجه می شوید بیایید با آنها روبرو شویم.

  گفتن اینکه بچه ها کنسول یا لپ تاپ را کنار بگذارید و به بیرون برید و بازی کنید با مقاومت مواجه می شود ، دنیای آنلاین Minecraft، Roblox و YouTubbers سرگرم کننده است این ها ،پویا و رنگارنگ است پس هرگز خسته کننده نیست، بنابراین برای پیدا کردن یک تمرین برای بچه ها که، آنها را جذب کند، باید خلاقیت پیدا کنیم ، فراتر از پیاده روی محله فکر کنید، تردمیل را فراموش کنید و حتی در مورد پریدن جک ها فکر نکنید.

  بهترین تمرینات برای بچه هایی که به بازی های کامپیوتری علاقه شدید دارند :

  در اینجا آموزشهای فوق العاده برای بچه ها که واقعا میخواهند همه را به تنهایی انجام دهند معرفی می کنیم:

  مسابقه طناب کشی :

  بچه ها عاشق بازی های رقابتی خوب هستند طناب کشی، قدرت هسته ای عالی را ایجاد می کند و برای عضله دوسر و کتف ها عالی است.تمام وقت ،شما در حال ساخت عضله و کم کردن چربی هستید و همچنین در حال ساختن تیم هم هستید ، برای سرگرمی بیشتر، بچه ها را پس از باران برای طناب کشی بیرون بفرستید.

  آنها خوب و باطراوت و خاکی خواهند شد مطالعات نشان داده اند که باکتری هایی که در خاک زندگی می کنند، Mycobacterium vaccace، مزایای برای سلامتی دارند.

  کم تحرکی کودکان

  بازی طناب کشی برای بچه های امروزی 

  هنرهای رزمی :

  هنرهای رزمی، یک ورزش عالی برای بچه ها است! مدرسه مناسب آن، می تواند به بهبود و توسعه ویژگی های زیر در بچه های ما کمک کند:

  به غیر از مزایای ذهنی و احساسی، هنرهای رزمی اغلب یکی از فعالیت های پیشنهادی برای کودکان مبتلا به ADHD است ، هنرهای رزمی، در حال توسعه هماهنگی دست و چشم، قدرت هسته ای، تعادل و توانایی آرامش در فشار است بنابراین بهترین راه برای پیدا کردن یک مدرسه عالی، هنرهای رزمی است.

  صخره نوردی :

  صخره نوردان یکی از بهترین ورزشکاران هستند شما در حال ایجاد قدرت باور نکردنی و عضلات بازو و پا هستید همچنین مهارت های استراتژیک را در تصمیم گیری در مورد زمان و مکان بعدی توسعه می دهید حتی مهمتر از آن، صخره نوردی تأثیر مثبت بر اضطراب، اعتماد به نفس و افسردگی دارد.

  این ورزش را به عنوان یک ورزش یا فعالیت در مرکز ورزشی یا باشگاه که نزدیک محل زندگیتان است، انجام دهید.

  شنا :

  همه ما در مورد خوب بودن ورزش شنا برای بچه ها می شنویم ، این ورزش ،برای انعطاف پذیری، کاهش التهاب و ساختن توده استخوانی عالی است. اکثر بچه ها دوست دارند به شنا و بازی در استخر با دوستان خود بپردازند.

  اما جایزه واقعی اضافه این ورزش این است که مطالعات نشان داده اند که شناگران 50٪ مرگ و میر کمتر نسبت به سایر انواع ورزش دارند بنابراین، درک علاقه به شنا به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی فرزند شما را افزایش دهد.

  درمان کم تحرکی کودکان

  شنا کردن راهی برای جدایی کودکان از تکنولوژی

  تنیس :

  تنیس، کار گروهی عالی و اعتماد به نفس را ایجاد می کند. همچنین برای استراتژی عالی است یک پلاگین واقعی برای بچه ها برای بازی کردن بازی های ویدئویی استفاده می شود ، اما مزایای واقعی تنیس بعضی از مزایای فیزیکی برجسته است:هماهنگی دست و چشم ،انعطاف پذیری، کنترل دقیق موتور تعادل همانطور که فرزند شما علاقه مند به تنیس می شود و مهارت های خود را افزایش می دهد، این واقعا چیزی است که آنها در بقیه زندگی خود دوست خواهند داشت.

  ژیمناستیک :

  اکثر بچه هایی که ژیمناستیک را انجام می دهند، احتمالا در المپیک نیستند اما این کاملا خوب است و باید بدانید که ژیمناست ها یکی از جذاب ترین ورزشکاران هستند.بچه ها انعطاف پذیری، هماهنگی، عملکرد شناختی بهبود یافته، خود رشته ای و قدرت اصلی شگفت انگیز را به دست می آورند ؛

  از آنجا که آنها رول می شوند، می چرخند و با بچه های دیگر هم سن خود حرکات اکروباتیک انجام می دهند، بنابراین آن را مانند ورزش برای بچه ها احساس نمی کنند! آیا دنبال باشگاه ورزشی هستید که اصول اولیه را به شیوه ای نظارت داده شده، اعمال کند؟ پس به یک باشگاه ورزشی نیاز دارید که تمرکز خود را برای ایجاد ژیمناست های حرفه ای بگذارد.

  ورزش نوجوانان بی تحرک

  ورزش ژیمناستیک مناسب برای کودکان

  فوتبال :

  فوتبال، باعث ایجاد سلامتی قلبی و عروقی می شود، در حالی که انعطاف پذیری و هماهنگی را ایجاد می کند ؛ مهمتر از همه، این کار مهارت های کار گروهی عالی را به همراه می آورد و از آنجا که فوتبال در خارج از خانه بازی می شود، شما همچنین تمامی مزایای شگفت انگیز خارج از خانه بچه های خود را دریافت خواهید کرد.

  آنها ویتامین D بیشتری دریافت می کنند و استخوان های قوی تری را پرورش می دهند. مطالعات نشان داده اند، کودکانی که زمان زیادی را در محیط داخل و روی صفحه نمایش صرف می کنند، می توانند کمرو شوند.

  کشتی :

  بر خلاف هنرهای رزمی، کشتی به طور انحصاری بر روی 2 نفر متمرکز است ؛ این یک حساسیت باورنکردنی را ایجاد می کند، از آنجایی که شما سعی می کنید احساس کنید که شریک خود را از طریق تماس نزدیک انجام می دهید این یکی از بهترین ورزش ها برای بچه ها است؛ زیرا به موارد زیر کمک می کند:

  • خود تنظیمی
  • مسئولیت شخصی
  • مهارت های دفاع از خود

  همچنین، از آنجا که کشتی گیران به طور معمول سعی نمی کنند که حرفه ای باشند، این یکی از آن ورزشهایی نیست که به آرامی تمام وقت و پول خود را صرف کنید.

  مبارزه با کم تحرکی نوجوانان

  یادگیری دفاع از خود در کودکان با ورزش کشتی

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ها غیرفعالند.