نوجوانان و بوی بد بدنشان آنها را سرزنش نکنید

نوجوانان و بوی بد بدنشان آنها را سرزنش نکنید

 • نوجوانان و بوی بد بدنشان آنها را سرزنش نکنید

  بزرگسالان اغلب در مورد نوجوانان و بوی بدنشان شکایت دارند ، آنها بر این باورند که برخی فاقد عادات و یا مراقبت های شخصی می باشند. در مطالعاتی که اخیراً صورت گرفت نشان داد که هورمون ها عامل اصلی بوی بد می باشند و ممکن است که نوجوانان از بوی بد بدن خود آگاهی نداشته باشند و یا احساس نکند که بدنشان بوی بدی میدهد.

  کارشناسانی از دانشگاه آرهوس دانمارک از 411 نوجوان و 320 بزرگسال برای شرکت در یک مطالعه علمی استفاده کردند و به طوری که از آنها خواسته 125 بوی متفاوت را تشخیص دهند.

  نوجوانان نسبت به بزرگسالان قادر به شناسایی بوی سس گوجه فرنگی نوشابه شکلات پنیر و غذاهای فاسد بودند و در این وهله قوی تر بودند.

  حداقل 92 درصد از بزرگسالان توانستند بوی بد عرق را تشخیص بدهند اما فقط 14 درصد از نوجوانان توانستد بوی بد عرق را تشخیص بدهند در تشخیص و شناسایی بوی صابون تفاوت کوچکی بین نوجوانان و بزرگسالان که حدود 84 الی 87 درصد بود.

  در طی مطالعات اکساندر ، شناسایی بوها توسط خاطره داشتن از آنها کار مشکلی است ، درحالیکه برای مغز زمان زیادی طول می کشد تا آنها را به یاد نگه دارد.

  متخصص کودکان و نوزادان تبریز ولیعصر

  بوی بد

  نوجوانان و بوی بد بدنشان آنها را سرزنش نکنید

  در یکی از سخنرانی های خود بیان کرد:مهارت نام گذاری بوها کار مشکلی می باشد و سال ها به طول می انجامد.

  این مطالعه به راحتی می تواند به ما بفهماند و توضیح دهد که چرا نوجوانان می توانند بوی بد که از بدن خود و یا از اتاق خواب شان انتشار میشود را تشخیص دهند.

  پس از اینکه چرا فرزندتان به بوی بد خود اهمیت نمی دهند او را سرزنش نکنید ، زیرا که به زمان نیاز دارد تا با انواع بوها آشنایی کامل را پیدا کند.

  نوجوانان و بوی بد بدنشان آنها را سرزنش نکنید

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ها غیرفعالند.